• Arnikon Yıl Sonu Değerlendirme Organizasyonunda Buluştu Arnikon
    Firmamızdan Haberler
    MEDYA ve BLOG
    Haber, Duyuru, ve Makale Bloğumuz...

Arnikon Yıl Sonu Değerlendirme Organizasyonunda Buluştu

71     Admin     HABER    07/02/2022       1000

Arnikon Yıl Sonu Değerlendirme Organizasyonunda Buluştu

Arnikon Mühendislik Ailesi, Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Organizasyonunda Bir Araya Geldi.

Firmamız Arnikon Mühendislik ailesi olarak geleneksel hale getirilen yıl sonu değerlendirme organizasyonunda tüm personelimiz bir araya geldi.

Kahvaltı ile başlayan etkinliğimiz yönetim kurulu üyelerimiz Sayın Bayram Ayçiçek ve Sayın Mustafa Sami Avcılar'ın konuşmaları ile devam etti. 2021 yılı değerlendirmelerinde bulunan sayın yöneticilerimiz 2022 yılı ve ilerleyen yıllara ışık tutacak vizyonumuzu ve misyonumuzu yinelemiştir. Organizasyon kapsamında kişisel gelişim uzamanı yazar Canten Kaya ile bir araya gelinerek, interaktif bir sohbet gerçekleştirildi. Akabinde Arnikon Mühendislik ailesi firmamıza katma değerler sağlayan kıymetli çalışanlarına belirli periyotlardaki çalışmalarını tamamlamaları hasabiyle yıl sonu ödüllerini takdim etti.

Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eder, yeni organizasyonlarda buluşmak üzere tüm çalışanlarımızın bir başarılı yıl daha geçirmesini ümit ederiz!


Kurulduğumuzdan bu güne kadar Kalite Güven İstikrar prensibimizden taviz vermedik.

çünkü her bir müşterimizin en iyisine layık olduğu biliyoruz. Ürettiğimiz her Vinç_Sistemi bizi temsil eder ve doğal referanslarımızdandır. Memnun müşterilerimizden bazıları...