• Arni̇kon Vi̇nç Özbeki̇stan Semerkant'da Arnikon
    Arge / Üretim
    PROJELERİMİZ
    Tasarım ve Üretimini Yaptığımız Projelerimiz...

ARNİKON VİNÇ ÖZBEKİSTAN SEMERKANT'DA

Proje Bilgileri


Özbekistan / Semerkant'ta ki müşterimize 10 Ton Kapasiteli Gezer Vinçlerimiz ve 12 Ton Kapasiteli Çift Kiriş Portal Vincimiz teslim edilmiştir.

Arnikon vinç olarak Özbekistan, Uzak Asya pazarında hedeflediğimiz ülkelerden birisidir. Bu pazarda derinleşme adına yapılan çalışmalar doğrultusunda ve aynı zamanda daha önce teslim etmiş olduğumuz işlerin getirmiş olduğu referanslar sayesinde müşterimiz ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya varılmıştır. Bu anlaşma doğrultusunda 4 adet 10 ton çift kirişli gezer vinç ve 1 adet 12 ton çift kirişli portal vinç olarak belirlendi.

Vinçlerin imalat sürecinden sonra ürünlerimizi müşterimizin fabrika sahasına sevkiyatını gerçekleştirdik ve vinçlerimizi güvenli bir şekilde teslim ettik. Akabinde montaj ekibimiz kurulum için Özbekistan’a ulaştı.

Montaj ekibimizin sahada çalışması akabinde tüm vinçlerin montajı yapılmış, devreye alma işlemi tamamlanmış, vinçlere statik ve dinamik testler uygulanmış, iş bitiminde müşteri kabulü gerçekleştirilmiştir. Prekast fabrikasında çalışacak olan vinçlerimiz müşterimizin kullanımına sunulmuştur.

Kendilerine işlerinde başarılar diliyoruz..


Proje ÖzellikleriAdmin           558       49

Kurulduğumuzdan bu güne kadar Kalite Güven İstikrar prensibimizden taviz vermedik.

çünkü her bir müşterimizin en iyisine layık olduğu biliyoruz. Ürettiğimiz her Vinç_Sistemi bizi temsil eder ve doğal referanslarımızdandır. Memnun müşterilerimizden bazıları...