Козловые краны

Козловые краны

Portal vinçler genellikle açık alanlarda, kapalı sahaya ihtiyaç duyulmayan yerlerde kullanıldığı gibi kapalı saha içinde de kullanılabilir.

Tersaneler, haddehaneler, demir çelik sektörüne hizmet eden işletmeler, stok alanları, mermerciler, makina imalatındaki endüstriyel tesisler, ve yük kaldırmaya ihtiyacı olan her işletmede kullanılabilecek portal vincin tasarımı, mühendisliği, imalatı ve her türlü teknik servisi bizim işimizdir.

Çelik konstrüksiyon gövdeler tam yükte maksimum 1/1000 sehim oranına göre dizayn ve imal edilmektedir. Sac kutu konstrüksiyondan imal edilen kirişlerin tüm ana kaynakları tozaltı kaynak robotları ile sürekli olarak yapılmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler DIN EN 10204 3.1 sertifikalıdır. Çıkıntılı yada çıkıntısız (portafo) olarak ihtiyaca göre çözümlerimiz mevcuttur. Özellikle açık sahalarda tercih edilen portal vinçler genel olarak üç tipte imal edilmektedir.


Двухбалочный Козловые Краны

Çift kiriş köprülü portal vinçler; maliyeti, bakım ve onarım kolaylığı, kapasite sınırının olmaması, ebat sı...

Однобалочный Козловые Краны

Tek kiriş köprülü portal vinçler sanayide bir çok alanda gündelik basit uyğulamalarda kendine yer edinmiştir...

Полуприцеп Козловые Краны

Özellikle bina cephelerine kurulan yarı portal (Semi Portal)vinçler bina içinde de kullanılmaktadır. Komple portal vin...